Inhalt in myHoval gespeichert

Datei in myHoval gespeichert

Es ist ein Fehler beim Merken des Inhalts in myHoval aufgetreten.

Účtovník

  • Finanzen / Controlling
  • Istebné
  • Slowakei
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiac+ mesačná variabilná odmena 0 - 8% základnej mzdy + 0 - 90 € mesačný dochádzkový bonus + bonus za odpracované roky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • evidencia a účtovanie záväzkov a pohľadávok v systéme SAP
  • účtovanie interných dokladov
  • účtovanie dodávateľských faktúr v účtovnom systéme SAP
  • účtovanie bankových výpisov a platobných kariet
  • komunikácia s dodávateľmi pri odsúhlasovaní účtovných zostatkov
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti pri odsúhlasovaní interných dokladov, objednávok a faktúr
  • inventarizácia účtov hlavnej knihy a odsúhlasovanie zostatkov
  • spolupráca pri auditoch a ročnej uzávierke spoločnosti
  • štatistické výkazy a ostatné úlohy podľa požiadaviek finančného oddelenia

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Práca v zahraničnej spoločnosti s perspektívnym výrobným programom
  • Flexibilná pracovná doba
  • Homeoffice v zmysle interných pravidiel
  • Platené voľno nad rámec zákona v zmysle interných pravidiel
  • Firemné eventy a darčeky podľa príležitosti
  • Stravné hradené nad rámec zákona
  • Príspevok na dopravu

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše hore uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2024 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • znalosť podvojného účtovníctva - PODMIENKOU
  • komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku výhodou
  • znalosť práce zo SAP-om - výhodou, nie je podmienkou
  • samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, - precíznosť, analytické myslenie
  • tímový hráč